Základní informace

 

Kdy: 2.11.2024

Sobota

Burza           9.00 – 14.00 hodin
Přednášky    od 10.00 hodin
Semináře     od 9.00 hodin

 

 

Místo:

Praha 4 – Háje; budova Modré školy
adresa: Kupeckého 576, Praha 4

 

 

Doprava:

Konečná stanice metra C – Háje, odsud 100 m – cesta je vyznačena na mapce červenou šipkou, dále bude vyznačena přímo na místě

Pro auta:

 

Mapa

 

Vstupné

Základní vstupné: 250 Kč

Předprodej: 220 Kč

VIP vstupenka: 390 Kč (obsahuje klasické vstupné, obsloužení u okénka občerstvení pro VIP, 3 různé placky RepliCon, permanentka do lukostřelecké arény; vstupenka je nepřenosná)

 

Vstupné zahrnuje vstup na veškeré přednášky, možnost zhlédnutí jednotlivých seminářů bez aktivní účasti, propagace vlastní akce skrze nástěnku, samozřejmostí je vstup na burzu a lukostřelnici, výhodou je zvýhodněný vstup do lukostřelecké arény.

 

Prvních 50 návštěvníků ke vstupence obdrží i placku "RepliCon 2023"

 

Při koupi vstupenky v předprodeji je v ceně placka "RepliCon 2023" zdarma

 

 

Vstupné burza: Vstupné na burzu je ZDARMA

Toto vstupné zahrnuje vstup na šermířskou burzu, tedy do auly, do čajovny, bufetu a na lukostřelnici. Vstup je omezen časově d 9:00-14:30, poté již nebude vstupenka platná a bude nutné budovu opustit.

 

Aktivní účast na seminářích je hrazena samostatně. 

Ceny seminářů:

Sobota:

Cena jednoho semináře: 220 Kč

Balíček 5 seminářů + vstupné: 1100 Kč*

Balíček 5 seminářů + VIP vstupné: 1270 Kč*

Celodenní sobotní vstupenka: 1900 Kč* (obsahuje Vámi vybrané semináře - 8 a více, obsloužení u okénka občerstvení pro VIP)

Vlastní seminář s vybraným lektorem a na vybrané téma: 1500 Kč za hodinu (částka se rozpočítává mezi účastníky)

 

*Při výběru balíčku či celodenního vstupného je nutné předem vybrat navštívené semináře.

 

 

 Přihlášky budou spuštěny v 12.9.2024.

 

Burza stánek

A dále pro ty, kterým se doma válí nepotřebné věci, ale nemají jich tolik, aby zaplnili celý stůl, nabízíme i možnost vystavit své zboží na stoly pro tento účel připravené, kde Vám naše obsluha, po vyplnění informačního lístku, zboží ohlídá. Další informace ZDE.

 

Upozornění a pravidla

Prosíme, dodržujte níže uvedená pravidla v zájmu bezpečnosti a spokojenosti všech zúčastněných.
Pokud máte nějaký problém, nebojte se obrátit se na pořadatele – ti budou označeni visačkami a najdete je na vyznačených místech (u bufetu, u vstupu na semináře, v přednáškové místnosti, u vstupu do budovy). Obraťte se na ně, prosím, i v případě, že zjistíte, že daná pravidla porušuje někdo jiný.
Prosíme, seznamte se s pravidly akce včas. S nákupem vstupenky se zavazujete dodržovat tato pravidla. Za jejich porušení vás můžeme vyloučit z akce bez nároku na vrácení peněz. Zároveň upozorňujeme, že pořadatel nenese zodpovědnost za škody na majetku a zdraví účastníků a to zejména v případě, že jsou způsobeny nedodržováním těchto pravidel a pravidel bezpečnosti. Neznalost neomlouvá!

  • Poslouchat pokyny pořadatelů, kteří jsou označeni cedulkami.
  • Dodržovat požární a bezpečnostní předpisy. Účast osob mladších 15 let je povolena pouze s doprovodem zodpovědné osoby (rodiče, sourozenec starší 18 let, apod.) nebo s písemným souhlasem rodičů. Účast na seminářích je povolena pouze osobám starším 18 let a pouze na vlastní nebezpečí, což bude potřeba potvrdit na podpisovém archu před samotnou účastí na semináři. Zavazadla je zakázáno nechávat bez dozoru – jako ochrana proti krádeži a zároveň kvůli uvolnění cesty při evakuaci. Za případné krádeže pořadatelé nenesou žádnou zodpovědnost. V celém areálu školy je zakázáno kouřit, zakládat oheň a používat jakékoliv plynové a elektrické spotřebiče vyvíjející teplo.
  • Zákaz vstupu zvířat na veletrh. Zákaz platí pro veškerá zvířata!
  • Nerušit semináře a přednášky.
  • Uklízet po sobě odpadky, udržovat čistotu.
  • Nosit viditelně vstupenku (v tomto případě náramek). Pokud náramek ani vstupenku nebudete mít, budete z akce vyloučeni.
  • Dodržovat zákony ČR, další právní normy i vyhlášky Městského úřadu. Jakékoliv drogy jsou nelegální, při konzumaci alkoholu je nutné dodržovat věkovou hranici 18 let (nutné prokázat, pokud budete při nákupu alkoholu požádáni).
  • Výlep vlastních propagačních materiálů pouze na vyznačených místech.

 

Děkujeme, že budete dodržovat daná pravidla.