Informace pro prodávající

Vstup na burzu je v rámci veletrhu či samostatně.

Vstupné jen na burzu: ZDARMA

Vstupné jen na burzu je omezeno časově a zahrnuje pouze vstup do auly, bufetu, čajovny a lukostřelnici.

 

Pokud máte zájem prodávat své zboží na veletrhu nebo zde prezentovat svou skupinu či sdružení, kontaktujte nás na e-mailové adrese prodejci@replicon.cz.

 

Pro prodejce: do mailu uveďte jméno, kontakt, sortiment a počet stoů, které budete chtít zamluvit. Pokud budete chtít prezentovat své zboží i skrze náš web a FB, přidejte krátký textík, co nabízíte a přidejte foto. Základní informace pro prodejce zde.

 

Pro sdružení, skupiny, vystavovatele: Do mailu nám napište nějaké základní informace o skupině či sdružení a případně jakou formu prezentace byste uvítali. Ozveme se Vám nazpátek s možnostmi, které můžeme dále upravit dle Vašich potřeb. Kromě stolu můžete dostat prostor mezi semináři nebo v přednáškovém sále.

 

Pokud máte na prodej jen pár kousků především burzovního charakteru a nechcete strávit celý den u stolku, který byste ani nezaplnili, nabízíme Vám možnost odložit své zboží na náš stánek speciálně k tomu určený - burza stánek. O prodej se postará obsluha, stačí jen na místě vyplnit pár údajů o zboží. Prodej je symbolicky zpoplatněn 10% z prodejní ceny.