Semináře

V rámci veletrhu nabízíme možnost zúčastnit se seminářů. Jejich seznam spolu s jejich lektory najdete níže. Je to jedinečná příležitost vyzkoušet si, který lektor Vám vyhovuje a zároveň si během dne vyzkoušet různé semináře s různými zbraněmi. Pro skupiny historického šermu je to zároveň možnost si vybrat lektora, který jim bude vyhovovat a i se s ním osobně dohodnout na spolupráci, seminářích apod.

 

 

Ceny seminářů:

Sobota:

Cena jednoho semináře: 220 Kč

Balíček 5 seminářů + vstupné: 1100 Kč*

Balíček 5 seminářů + VIP vstupné: 1270 Kč*

Celodenní sobotní vstupenka: 1900 Kč* (obsahuje Vámi vybrané semináře - 8 a více, obsloužení u okénka občerstvení pro VIP)

Vlastní seminář s vybraným lektorem a na vybrané téma: 1500 Kč za hodinu (částka se rozpočítává mezi účastníky)

 

*Při výběru balíčku či celodenního vstupného je nutné předem vybrat navštívené semináře. 

 

 

Časový harmonogram naleznete v sekci Program.

S sebou si vezměte věci na cvičení (tepláky, tričko, sálovou obuv), případně zbraň a masku (na místě budou nějaké k zapůjčení, ale doporučujeme si vzít vlastní).

V případě, že budete nuceni účast zrušit, do 20.10. 2023 bude vráceno 100% z částky, v případě odhlášení později, bude vráceno 50% z částky.

Seminářů je možno se účastnit pouze na vlastní nebezpečí, což bude třeba potvrdit podpisem na podpisovém archu.

Upozorňujeme, že semináře se týkají pouze osob starších 18-ti let!!!

 

Nabízíme možnost individuálních lekcí - lektor se Vám bude hodinu plně věnovat, téma si budete moci po domluvě vybrat Vy. Individuální lekce je maximálně pro 8 osob. Cena je 1500 Kč za jednu hodinu, kterou si účastníci mohou rozpočítat mezi sebe.

Seznam lektorů, kteří budou individuální lekce poskytovat, budeme teprve zveřejňovat.

 

Sobotní semináře

Jeden seminář trvá cca 50 minut a počet přihlášených je omezen, proto neváhejte a posílejte své přihlášky co nejdříve. Na místě se budou už jen doplňovat případná volná místa, pokud nějaká zůstanou. Platba je možná pouze předem na účet, tím se přihláška stává závaznou.
V případě, že budete nuceni účast zrušit, do 20.10. 2024 bude vráceno 100 % z částky, v případě odhlášení později, bude vráceno 50% z částky.

Přihlásit se lze po spuštění přes formulář, který budeme spouštět 1.9.2024.

Aktivní účast na seminářích je hrazena samostatně. Cena jednoho semináře je stanovena na 220 Kč. Dále nabízíme možnost zakoupit si celodenní sobotní vstupenku, ve které máte vstup na všechny semináře (je však potřeba předem závazně nahlásit, na které chcete) a zároveň i vstup na celou akci. Cena této vstupenky je stanovena na 1900 Kč. Pro ty, kteří si vyhlédli méně seminářů, nabízíme zvýhodněný balíček 5 seminářů a vstupné, semináře je nutné opět předem nahlásit.

 

 Seznam semiářů na sobotu naleznete ZDE.

 

 

Individuální lekce - sobota

Možnost zaplacení si lektora na hodinu je i pro více osob, maximálně ovšem 8. Cena je konečná a zahranuje lektora i pronájem telocvičny na jednu hodinu. (Cena je opravdu za hodinu a NE za osobu).

Téma hodiny je na Vás, je ovšem potřeba se přihlásit dopředu a na tématu se dopředu domluvit.

Tato nabídka se týká pouze soboty.

Pokud máte k individuálním lekcím dotazy, napiše nám na mail: seminare@replicon.cz

 

PODROBNĚJŠÍ INFORMACE O INDIVIDUÁLNÍCH SEMINÁŘÍCH VČETNĚ INFORMACÍ O LEKTORECH NAJDETE ZDE.

 

Cena za 1 hodinu: 1500 Kč (částka se rozpočítá mezi účastníky)

Počet účastníků: 1-8

 

Lektoři, mezi kterými můžete vybírat (informace o autorech včetně času, kdy budou poskytovat individuální semináře, najdete ZDE):